Munkatársaink

 

Dr. Goretity József

Dr. Agyagási Klára

Dr. Regéczi Ildikó

Dankovics Viktorné Dr. Szűcs Olga

Dr. Molnár Angelika

Dr. Sahverdova Vanda

Dr. Györfi Beáta

Vass Annamária

Fórián Éva

Balló Ilona Larisza

Kovács Kornél

Bagoly Enikő

Teleki Anna

Takács Ibolya

Pásku Gyöngyi

 

OKTATÓK ÓRARENDJE

Goretity József

  hétfő kedd szerda csütörtök péntek
8-10          
10-12     Dosztojevszkij és a polifónikus regény - spec. 1. év + osztatlan 3. év + ÉM, 247.    
12-14     13-14: FOGADÓÓRA    
14-16   15-16: FOGADÓÓRA, 245/c. Orosz irodalomtörténeti szeminárium - MA 1. év + osztatlan 4. év, 243. Fordítás és kulturális transzfer - FMA 2. év, 7/8.  
16-18   Orosz irodalomtörténet előadás - MA 1. év + osztatlan 4. év, 207.      
18-20          

 

Agyagási Klára

  hétfő kedd szerda csütörtök péntek
8-10   9-10: Orosz leíró nyelvészet előadás - BA 3. év + osztatlan 3. év, 247.      
10-12   Az orosz nyelvtörténet alapjai - osztatlan 4. év, 207.      
12-14   Orosz nyelvtörténet 2. - osztatlan 4. év tudóstanár specializáció, 245/a.  

12-15: FOGADÓÓRA, 245/a.

13-14: Konzultáció Phd-hallgatókkal, 245/a.

 
14-16   Konzultáció Phd-hallgatókkal, 245/a.   Tolmácsolástechnika - FMA 1. év, 245/a.  
16-18   16-17: FOGADÓÓRA, 245/a.   Konzultáció Phd-hallgatókkal, 245/a.  
18-20          

 

Regéczi Ildikó

  hétfő kedd szerda csütörtök péntek
8-10          
10-12 10-11: Orosz irodalomtörténeti előadás - BA 3. év + minor 2. év, 247.    

10-11: Az orosz irodalom műfajai - oszatlan 3. év, 207.

11-12: FOGADÓÓRA, 246.

 
12-14 Orosz irodalomtörténeti szeminárium - BA 3. év, 207.   Csehov kisprózája és drámapoétikája -spec. 2. év + osztatlan 3. év, 247.    
14-16 14-15: FOGADÓÓRA, 246.        
16-18     Orosz irodalomtörténeti szeminárium - minor 2. év, 247.    
18-20          

 

Szűcs Olga

  hétfő kedd szerda csütörtök péntek
8-10     Orosz filozófiatörténet - spec. 1. év + ÉM, 243.    
10-12   11-12: Mai orosz kultúra- és mentalitástörténet - BA 3.év + minor 2. év, 247. Orosz képzőművészet - spec. 2. év + ÉM, 243.    
12-14   Gazdasági-üzleti nyelv - FMA 2.év, 246. Orosz-magyar kulturális kapcsolatok - osztatlan 4. év, 207.    
14-16   Társadalomtudományi szakfordítás - FMA 2. év, 246.      
16-18   Az orosz kultúra története - BA 2. év + osztatlan 1. év, 247.      
18-20          

 

Molnár Angelika

  hétfő kedd szerda csütörtök péntek
8-10         Szemelvények az orosz irodalomból - BA 2. év, A csoport, 207.
10-12         Szemelvények az orosz irodalomból - BA 2. év, B csoport, 207.
12-14       Bevezetés az orosz irodalomba - BA 1. év + osztatlan 2. év, 247.  
14-16       Pétervár téma az orosz irodalomban - spec 2. év, 207.  
16-18       Irodalomtudomány a modern és posztmodern korban - osztatlan 4. év + MA 1. év  
18-20       17.30-18.30: FOGADÓÓRA, 246.  

 

Sahverdova Vanda

  hétfő kedd szerda csütörtök péntek
8-10     Orosz nyelvű fogalmazás - spec. 2. év + osztatlan 2. év, 207. Az orosz nyelv szövegnyelvészete - osztatlan 4. év, 60/3.  
10-12     10-11: FOGADÓÓRA, 241. Gyakorlati orosz nyelvtan - BA 2. év + osztatlan 2. év B csoport, 243.  
12-14     Gyakorlati orosz nyelvtan - BA 2. év + osztatlan 2. év A csoport, 243.    
14-16     Orosz névszók - magyar névszók - spec. 2. év, 207.    
16-18          
18-20          

 

Györfi Beáta

  hétfő kedd szerda csütörtök péntek
8-10   A szinkron nyelvleírás alapjai - MA 1. év + osztatlan 4. év, 207.      
10-12   Fordítástechnika - FMA 1. év, 245/a.      
12-14 Az orosz nyelv tanításának módszertana - osztatlan 3. év, 245/a. Orosz leíró nyelvészeti szeminárium - BA 3. év, 207.      
14-16 Az orosz nyelv tanításának módszertana - osztatlan 4. év, 60/3.        
16-18 Orosz leíró nyelvészeti szeminárium - minor 2. év, 243.        
18-20 FOGADÓÓRA, 241.        

 

Vass Annamária

  hétfő kedd szerda csütörtök péntek
8-10       Orosz fordítási és tolmácsolási gyakorlatok - BA 3. év, 243. Orosz beszédgyakorlatok és grammatikai ismeretek 1. - BA 1. év + osztatlan 1. év A csoport, fszt. 37.
10-12       FOGADÓÓRA, 240. Orosz beszédgyakorlatok és grammatikai ismeretek 1. - BA 1. év + osztatlan 1. év B csoport, fszt. 37.
12-14          
14-16     Orosz beszédgyakorlatok és grammatikai ismeretek 1. - BA 1. év + osztatlan 1. év A csoport, fszt. 37. Orosz szövegértési gyakorlatok - spec. 1. év + osztatlan 2. év, 247.  
16-18     Orosz beszédgyakorlatok és grammatikai ismeretek 1. - BA 1. év + osztatlan 1. év B csoport, fszt. 37. Orosz gyakorlati nyeltan - spec. 1. év + minor 2. év, XV.  
18-20          

 

Balló Larisza

  hétfő kedd szerda csütörtök péntek
8-10          
10-12          
12-14 Orosz beszédgyakorlatok 1. - BA 2. év + osztatlan 2. év A csoport, 243. Orosz beszédgyakorlatok 1. - BA 2. év + osztatlan 2. év B csoport, 247.   Orosz beszédgyakorlatok 1. - BA 2. év haladó csoport, XVI/3. Fordítástechnika - FMA 1. év, 207.
14-16 Orosz beszédgyakorlatok 3. - BA 3. év + osztatlan 3. év, 243. Orosz beszédgyakorlatok 1. - BA 2. év haladó csoport, 60/3. Orosz beszédgyakorlatok . - minor 2. év, 247. Orosz beszédgyakorlatok 1. - minor 1. év, 243.  
16-18 Orosz beszédgyakorlatok 1. - minor 1. év, 247.   Orosz társalgási gyakorlatok - osztatlan 2. év, 207.    
18-20   Fakultatív orosz nyelv - 247.   Fakultatív orosz nyelv - 247.  

 

Fórián Éva

  hétfő kedd szerda csütörtök péntek
8-10 Lengyel nyelv 1. - BA 2. év A csoport, 243. Orosz gyakorlati nyelvtan - BA 1. év + osztatlan 1. év A csoport, 243. Mai szláv népek, nyelvek és államok - BA 1. év, 247. Orosz gyakorlati nyelvtan - BA 1. év + osztatlan 1. év A csoport, 247.  
10-12 Lengyel nyelv 1. - BA 2. év B csoport, 243. Lengyel nyelv 1. - BA 2. év A csoport, 243. Másik szláv nyelv 1. - MA 1. év, 240. Orosz gyakorlati nyelvtan - BA 1. év + osztatlan 1. év B csoport, 247.  
12-14 13-14: FOGADÓÓRA, 240. Orosz gyakorlati nyelvtan - BA 1. év + osztatlan 1. év B csoport, 243.   12-13: FOGADÓÓRA, 240.  
14-16 Orosz beszédgyakorlatok és grammatikai ismeretek 1. - minor 1. év, 247. Lengyel nyelv 1. - BA 2. év B csoport, 243.      
16-18          
18-20          

 

Szvetlana Grinyina

  hétfő kedd szerda csütörtök péntek
8-10       Orosz társalgási gyakorlatok - spec. 1. év, 207. Orosz beszédgyakorlatok 3. - BA 3. év + osztatlan 3. év, 247.
10-12         Orosz beszédgyakorlatok és grammatikai ismeretek 1. - BA 1. év + osztatlan 1. év haladó csoport, 247.
12-14       Orosz nyelvismereti fejlesztés - MA 1. év + osztatlan 4. év, 243.  
14-16          
16-18          
18-20          

 

Bagoly Enikő

  hétfő kedd szerda csütörtök péntek
8-10          
10-12          
12-14         Társalgási gyakorlatok - spec. 1. év, 247.
14-16          
16-18   Orosz beszédgyakorlatok 3. - minor 2. év, 243. Orosz beszédgyakorlatok és grammatikai ismeretek 1. - minor 1. év, 247.    
18-20          

 

Kovács Kornél

  hétfő kedd szerda csütörtök péntek
8-10   Orosz beszédgyakorlatok 1. - BA 2. év + osztatlan 2. év A csoport, XVI/3.      
10-12          
12-14          
14-16 Orosz beszédgyakorlatok 1. - BA 2. év + osztatlan 2. év B csoport, 207.        
16-18          
18-20